до новин

Додаткові послуги

Ми надаємо повний спектр послуг з купівлі автомобіля в Німеччині, організація такого "автошопінгу" проводиться нашими менеджерами на найвищому рівні.

Цьому сприяє наш багаторічний досвід (з 1996р. на європейському ринку) і професійний підхід до кожного клієнта індивідуально!

Процедура купівлі автомобіля в Німеччині:
 1. попередній підбір авто по всіх офіційних салонах
 2. зустріч в аеропорту будь-якого міста Німеччини або на залізничному вокзалі
 3. бронювання зручного для Вас готелю
 4. особистий перегляд автомобіля (раніше запропонованого нами)
 5. супровід на нашому транспорті під час купівлі автомобіля
 6. послуги перекладача при вирішенні будь-якого питання
 7. перевірка сервісної історії та технічного стану
 8. перевірка юридичної чистоти і всієї документації
 9. торг при купівлі даного автомобіля
 10. оформлення угоди купівлі/продажу в Німеччині

Також ми практикуємо доставку і митне очищення автомобіля, знайденого клієнтом самостійно через оголошення в німецьких базах.

Співробітники нашої компанії оглядають в Німеччині знайдений Вами автомобіль, надаючи якомога більше докладної інформації по цій машині... Якщо стан даного автомобіля повністю задовольняє всім Вашим запитам, то ми в терміновому порядку купуємо його на свою юр.компанію "Autogermany" на максимально вигідних умовах для Вас:

 • безготівковий розрахунок терміновим переказом "Blitzüberweisung";
 • підписання договору купівлі-продажу "Kaufvertrag-Bestellung";
 • оформлення експортної декларації для вивезення автомобіля з Єврозони "Ausfuhrgenehmigung";
 • і вже куплений під Вас автомобіль в найкоротші терміни доставляється нашим автотрейлером на Україну, де проходить обов'язкову процедуру розмитнення;

Розмитнення, здійснюване нашими митними брокерами, гарантує швидке отримання повного набору всіх митних документів, оформлених за встановленим зразком з дотриманням усіх формальностей, згідно із законами України. Після сплати всіх зборів, необхідно отримати сертифікат відповідності транспортного засобу стандартам України, який також додається до повного пакету документів, необхідних для постановки даного автомобіля на облік в МРЕВ.