до новин

Перевірка авто в Європі

На кожен автомобіль надається офіційна сервісна історія по ВІН-коду, а також проводиться індивідуальний огляд з відеозйомкою в online безпосередньо біля машини, щоб наші клієнти мали повне уявлення про стан і чітке розуміння запропонованого нами варіанту, а не купленого десь наосліп на аукціоні ...

Ми працюємо на автомобільному ринку з 1996 р. і маємо колосальний досвід і незаплямовану репутацію в даній сфері, і впродовж тривалого часу ми співпрацюємо з німецькими (офіційними) автосалонами з продажу як нових, так і б/в автомобілів (Leasingfahrzeuge); доставляємо їх в Україну і здійснюємо повне митне оформлення (нашими брокерськими конторами).

Наша робота проводиться в кілька етапів:

  • підбір і купівля (під Вас) будь-якої моделі в Німеччині;
  • перевезення автомобіля (нашою автологістикою) в Україну;
  • повне митне оформлення під ключ (100% мито);
  • сертифікація і виписка договору купівлі-продажу, з подальшим взяттям на облік в МРЕВ.

Ви купуєте юридично чистий, розмитнений автомобіль в Україні (без зайвих проблем і витрат), а ми із задоволенням допоможемо Вам придбати якісний автомобіль за гідною ціною, використовуючи наші широкі контакти з німецькими партнерами і довголітній досвід роботи на ринку.

Відразу обмовимося, що ми не займаємося автомобілями зі Східної Європи; Прибалтійських країн і Польських майданчиків. Всі пропоновані нами автомобілі купуються в Німеччині в офіційних дилерів, мають всі документи, що підтверджують історію автомобіля (і можуть бути відправлені клієнту прямо з Німеччини).

При цьому треба розуміти, що у автомобіля, який експлуатувався, завжди можуть бути якісь недоліки - наше завдання вказати Вам на них перед прийняттям остаточного рішення, щоб це не стало неприємним сюрпризом для нас і для Вас, коли автомобіль опиниться в Україні.

Пріоритетом при підборі автомобіля для нас є:

  1. стан автомобіля: не аварійний (без підфарбувань, подряпин та сколів);
  2. рідний пробіг (сервісна online-історія за VIN-кодом);
  3. технічна діагностика (TÜV/DEKRA) і багато іншого...

Виконуємо замовлення будь-якої складності індивідуальної комплектації, моделі, кольору тощо. Підберемо під Вас будь-який варіант - за Вашим бажанням!